06 - Mağaza Yönetimi

Global Barkod Listesi Nedir?

2604 görüntüleme 24 Temmuz 2017 Güncellenme: 8 Aralık 2020 2

Global Barkod Listesi
Her ürüne ait sabit barkod numaraları mevcuttur. Bu numaralar ürünün paketinde basılıdır, ve değişmezler. Özellikle market müşterilerimizin hızlı bir şekilde stok eklemelerini sağlamak için bir barkod veritabanı oluşturduk ve bunu merkez sunucumuza kaydettik. Bu veri tabanında barkod numarası, ürün adı, KDV satış, KDV toptan satış bilgileri bulunmaktadır. Yeni ürün listeleri geldikçe veritabanımıza ekleyeceğiz.

Son Kullanıcıya Faydası
“Mağaza satış ekranında bir barkod okuttunuz, ürün bulunamadı yeni stok kartı açmak istiyor musunuz?” diye bir mesaj geliyor. Evet derseniz hızlı stok kartı açma ekranı geliyor. Bu aşamada DİA merkez sunucuda bu barkoda bağlı ürün var mı diye veri tabanından kontrol ediyor. Varsa bilgileri döndürüyor. Otomatik olarak ürün adı ve KDV bilgileri ekrana dolduruluyor. Kullanıcıya fiyat girip kaydetmek kalıyor.

NOT: Ayrıca istenirse bu listenin tamamı Excel formatında alınarak müşterinin sunucusuna veri aktarım yoluyla da aktarılabilir. Örneğin yeni bir market kullanıcımız oldu, tek tek stok kartları açmak istemiyor, toplu şekilde aktarabilirsiniz.

    DİA ile bulut teknolojisi üzerinden, muhasebeden üretime, stok-depo yönetiminden satış ve e-ticarete tüm iş süreçlerinizi birbirine entegre yönetin.
    DİA'yı ücretsiz denemek veya detaylı bilgi almak için hemen formu doldurun!

    Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma metnini okudum.

    Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak için tarafıma e-posta yoluyla ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.

    Yardımcı oldu mu?