Lisans ve Fiyatlar

DİA kullanıyorum. Yeni bir modül almak ve lisans kullanıcı sayımı arttırmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

DİA Yetkili İş Ortağımız ile görüşebilir ve iletişim formu üzerinden bize yeni lisans talebinizi iletebilirsiniz. DİA Yetkili İş Ortağımız sizlere yeni talebiniz ile teklif hazırlayarak iletecektir.

DİA Kurumsal Yönetim Sistemi kendi bilgisayarlarıma kurup, tüm verilerimin firmamda durmasını sağlayabilir miyim?

DİA altyapısı gereği tamamen online olarak çalışan ve bu sayede sizlere verdiği hizmet kalitesini sürdürebileceğine inanmaktadır. Özel olarak yatırım yapılmış veri odaları bulunan 100 kullanıcı üzeri DİA kullanıcısı olan firmalar bu hizmeti alabilmektedir. Örneğin, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) bu hizmetten yararlanmaktadır.

DİA güncellemeleri nasıl ücretlendiriliyor? Nasıl kurabilirim?

DİA’ya her bağlandığınızda her zaman en son güncel versiyonu, herhangi bir versiyon güncelleme ücreti olmadan kullanırsınız. Klasik yazılımlarda yeni güncel versiyonlar için lisans bedelinizin %13’ü ile %20’si arasında değişen yıllık güncelleme ücretleri alınmaktadır. Ayrıca yeni güncel versiyonların kurulması sorunda saatlerce yazılımı kullanamamaktasınız. DİA’da bu güncellemeler sizin sisteme bağlı olmadığınız gece saatlerinde otomatik olarak sağlanmaktadır. Sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek olmamaktadır.

DİA Yıllık Bulut Hizmet Bedeli nedir?

DİA, tamamen online olarak günümüzün son teknolojileri kullanılarak geliştirilmiş DİA Bulutu üzerinden kullanılan bir yazılımdır. Herhangi bir sunucu kurulumuna ihtiyacınız yoktur. DİA Sunucu Hizmeti tamamen DİA altyapısı üzerinden online olarak sunulmakta ve bu sayede tüm DİA çözümlerine internet üzerinden istediğiniz her yerden, farklı şubelerinizden, mağazalarınızdan, depolarınızdan, yurtdışından, evinizden, cep telefonunuzdan erişebilmektesiniz. DİA Yıllık Bulut Hizmet Bedeli, yazılımı online olarak 365 gün, günde 24 saat boyunca, %99.99 hizmet garantisi ile kullanabilmeniz, tüm verilerinizin güvenli bir şekilde korunması, yedeklenmesi için alınan lisansınızın içeriğine göre değişen bir bedeldir ve lisans tekliflerinde her zaman sizlere bildirilmektedir. Klasik yazılımlarda bu hizmeti minimum 5.000 $’lık bir yatırım ile alacağınız bir sunucu üzerinden aylık en az 100-120 TL’lik bir elektrik maliyeti, güvenliğinin sağlanması, yedeklerinin alınması için ekstra idame maliyetleri ile sağlayabilirsiniz.

DİA Lisans fiyatları nasıl hesaplanıyor?

DİA Lisans fiyatları kullanılacak modüllere ve kullanıcı sayılarına göre değişmektedir. Önemli olan hangi modüllerin kaç masaüstü ve kaç mobil kullanıcı ile kullanılmak istendiğinin belirlenmesidir.

DİA’yı nasıl satın alabilirim?

www.dia.com.tr web sitemizde yer alan Teklif Talep Formu’nu doldurmanız akabinde satış ekibimizden bir arkadaşımız sizlerle ihtiyaçlarınızı detaylı olarak öğrenmek üzere irtibat kuracaktır. İhtiyaçlarınızın niteliğine ve firma bölgenize göre size hizmet verebilecek en deneyimli ve yetkili iş ortağımız sizin ihtiyaçlarınızı yerinde dinlemek, DİA hakkında sorularınıza cevap vermek ve demo yapmak üzere sizleri yerinizde ziyaret edecektir. Bu ziyaret sırasında yapılacak analizler sonrası sizlere lisans teklifinizi iletecek, talep ederseniz daha detaylı bir sunum için sizleri tekrar ziyaret edebilecektir. Bu teklif sonrası süreç DİA Yetkili İş Ortağı tarafından yürütülecektir.