Üretim Mobili Artık Mobilde

Tarih: 1 Temmuz 2019    Kategoriler: Geliştirme Duyuruları, Mobil    Etiketler:

Üretim yönetimi başlığı altında reçete listeleri, üretim emirleri, iş emirleri ve raporlar yer almaktadır. Reçete listesi ile reçeteler, reçete kalemleri ve formül bilgi ekranı görüntülenebilmektedir.
Üretim emirleri listesi görüntülenebilir, durum bilgisine göre listede filtre yapılabilir. Ayrıca üretim emri detayında üretim emri, iş emirleri ve bağlı sipariş kalemleri görüntülenebilir.
Üretim emrinin detayında üst barda bulunan diğer ikonu ile üretim emrinin durumu değiştirilebilir. Üretim emri detayından durumu tamamlandı yapılarak tamamlama ekranına gidilebilir, burada üretilecek sarf ve fire görüntülenebilir miktar değişiklikleri ve yeni ekleme yapılabilir.İş listesi görüntülenebilir, durum bilgisine göre listede filtre yapılabilir.İş istasyonuna göre listede filtre yapılabilir, emri detayında iş emri ve operatör hareketleri görüntülenebilir.İş emrinin detayında üst barda bulunan diğer ikonu ile iş emrinin durumu değiştirilebilir.İş emri detayından durumu tamamlandı yapılarak tamamlama ekranına gidilebilir, burada üretilecek sarf ve fire görüntülenebilir miktar değişiklikleri ve yeni ekleme yapılabilir.

Son Eklenen 5 Haber