Hakkımızda

DİA Bilgi Bankası Dokümanları, Eğitim Videoları, DİA İş Ortakları için Forum içeriğiyle zengin bir eğitim portalı

DİA Kurumsal Yönetim Sistemi, DİA Yazılım A.Ş. tarafından 2004 yılından bu yana farklı sektörlerde yer alan KOBİ’lere verimli işletme yönetimi konusunda hizmet veren bir yazılım kümesidir. 14 yılın verdiği tecrübe ile Stok ve Depo Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, E-Devlet Hizmetleri, Servis Hizmet Yönetimi, Üretim Yönetimi gibi bir çok farklı KOBİ ihtiyacına çözüm sunmaktadır.

KOBİ’lere hizmet veren diğer belli başlı ERP yazılımlarından farklı olarak DİA tamamen Bulut Bilişim altyapısı üzerinden online olarak hizmet vermektedir. Bu sayede hem işletmelerin ilk satın alma maliyetlerini hem de donanım ve yazılım idame maliyetlerini büyük oranda azaltmaktadır. Bulut Bilişim geleceğin teknolojisi olarak KOBİ’lerin hızla kullanmaları ve yararlanmaları gereken bir teknolojidir.

DİA Akademi, DİA Kurumsal Yönetim Sistemi çözümlerinin önemli noktalarını hem dokümantasyon hem eğitim videoları hem kısa soru ve cevaplar hem de iş ortakları için Forum’u bünyesinde barındıran bir eğitim portalıdır.

Kobiler için geliştirdiğimiz çözümleri 2004'den beri kullanan binlerce verimli firma, onbinlerce mutlu kullanıcı arasında yerinizi alın.
bg2