Eğitim ve Destek

DİA kullanımı hakkında telefon üzerinden destek almak istiyorum. Nasıl alabilirim?

DİA lisansını DİA Yetkili İş Ortağı üzerinden alan DİA kullanıcıları bayileri ile bakım anlaşmaları yaparak yerinde veya uzaktan destek alabilmektedirler. Yetkili İş Ortağının olmadığı veya hizmet veremediği bir bölgede bulunan DİA kullanıcılarına DİA Çağrı Merkezi tarafından destek verilebilmektedir.

DİA kullanıyorum. Fakat eğitim ihtiyacım var. Nasıl eğitim alabilirim?

http://www.dia.com.tr/egitim-videolari/ adresi üzerinde yer alan eğitim videoları üzerinden sorularınız çoğuna cevap alabileceksiniz. Yine de bire bir eğitim taleplerinizi iletişim formumuz üzerinden bize ilettiğiniz takdirde yetkili iş ortaklarımızın yönlendirilmesi ile firmanız bünyesinde size özel eğitim düzenlenebilmektedir.

DİA satın aldıktan sonra eğitim veriliyor mu? Ne kadar sürüyor?

DİA teklif, satış ve lisanslama işlemleri DİA Yetkili İş Ortakları tarafından yapılmaktadır. DİA Teklifinizde yer alan süre boyunca iş ortağımız tarafından sizlere eğitim verilecektir. Aldığınız modüllere, kullanıcı sayınıza, süreçlerinize göre eğitim süresi 1 gün ile 1 hafta arasında değişebilmektedir.

DİA modüllerini nasıl kullanabileceğimi anlatan eğitim videoları var mı?

http://www.dia.com.tr/egitim-videolari/ adresinde yer alan 250’nin üzerinden eğitim videomuz sayesinde DİA’yı öğrenmek ve kullanmak çok kolay.