DİA Yazılım Web Sitesini ve Logosunu Yeniledi

Tarih: 28 Aralık 2023    Kategoriler: Bizden Haberler   

DİA Yazılım Web Sitesini ve Logosunu Yeniledi

DİA yenilenen arayüzü ile daha modern, daha hızlı ve daha dinamik bir web sitesini tüm iş ortakları ve üyeleriyle paylaşırken, logosunda da değişikliğe gitti.

DİA Yazılım web sitesi ve logosu yenilendi. İş ortakları ve üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için daha işlevsel, aranılan bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşılabilecek bir web sitesi hazırlandı. Yeniden tasarlanan, daha modern, daha hızlı ve daha dinamik bir içeriğe sahip olan DİA Yazılım, her alanda kendini yenilemeye ve değişime devam ederek logosunu da güncelledi. DİA Yazılım, kurumsal yönetim sistemi yazılımlarıyla müşterilerinin bulut teknolojisi avantajı ile verilerini güvenle korumalarını, maliyetlerini düşürüp verimliliklerini artırmalarını sağlıyor.

Türkiye’de 19 yıl önce ilk kez bulut teknolojisi ile hizmet vermeye başladıklarının altını çizen DİA Yazılım Genel Müdürü Suha Onay, “Bulut ERP alanında liderlik eden bir firma olarak her alanda kendimizi güncellemeye; yeni teknolojileri ve trendleri takip etmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda son değişiminden bu zamana kadar 8 yıl geçen logomuzu yeniledik. Bununla beraber yeni internet sitemizi de yayına aldık. Bu haberi tüm iş ortaklarımız ve üyelerimizle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” derken,

Logo değişimi ve yeni internet sitesi hakkında konuşan DİA Yazılım Pazarlama Müdürü Ferhan Özbaniça ise,Trendlere uygun olarak sadeleştirmek ve daha yuvarlak hatlara kavuşturmak istediğimiz logomuzu yenilemenin gururunu yaşıyoruz. Eski logomuzdaki lacivert yerine, müşterilerimize verdiğimiz güveni sembolize eden maviyi, altta yer alan 5 farklı renk barı yerine dinamizmimizi yansıtan turuncuyu tercih ettik. Bu değişim şimdiden enerjimizi daha da arttırdı. Logomuzdaki değişimi web sitemize de yansıttık. Daha zengin bir içerik ve mevcut trendlere uygun bir web sitesiyle karşınızdayız.” şeklinde konuştu.

DİA Yazılım AŞ: 2004 Yılında KOSGEB Teknoloji Geliştirme Desteği ile ODTÜ Teknokent’te kuruldu. Ticari yönetim sistemi olarak her sektörden KOBİ’nin iş yönetim süreçlerini kontrol ve takip etmelerini sağlayan, birbirine entegre çalışan ticari yazılımlar için çalışmaktadır. TÜBİTAK ve Avrupa Birliği destekli uluslararası Ar-Ge projelerinde yer alarak sürekli Ar-Ge yeteneğini geliştirmektedir. Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımı olarak, muhasebeden üretime, stok-depo yönetiminden diğer tüm satış ve satın alma süreçlerine kurumların iş süreçlerine verimlilik ve hız katmayı amaçlayarak yola çıkmıştır. Tamamen DİA Yazılım AŞ. tarafından geliştirilmiş özel bir altyapı üzerinde ve bulut teknolojisi ile çalışan DİA, SaaS (Software As A Service – Hizmet Olarak Yazılım) modeliyle pazarlanmakta ve KOBİ’lerin maliyetlerini düşürmekte, verimliliklerini artırmaktadır.

Son Eklenen 5 Haber