Yemeksepeti.com Sipariş Yönetimi Artık DİA’da

Tarih: 15 Şubat 2018    Kategoriler: Bizden Haberler   

Restoran sektöründe oldukça tercih edilen DİA Restoran Yönetimi Çözümü sizler için geliştiriliyor. Her geçen zamanda yeni özellikler ekleniyor, pratik bir şekilde kullanmanız sağlanıyor ve DİA iş yükünüzü hafifleterek size zaman kazandırıyor.  Online yemek sipariş sitesi Yemeksepeti.com üyeleri için büyük kolaylık sağlandı. Üstelik çok şubeli olsanız dahi kolaylıkla şube atamasına imkan sunan bir sistem geliştirildi.

Online yemek sipariş sitesi Yemeksepeti.com üyeleri siteden gelen sipariş taleplerini artık DİA ’dan yönetebiliyorlar.  Yemeksepeti lisansına sahip DİA kullanıcıları Paket Servisi ekranına gelen arayüzle tüm sipariş süreçlerini tek bir yerden takip edebiliyorlar. Siparişe uygulanan Sipariş Onayı, Sipariş Yolda gibi süreçler başka hiç bir işlem yapmadan yemeksepeti.com’a aktarılıyor.

Hem menüleriniz hem ödemeleriniz entegre edilerek DİA ve yemeksepeti.com’un senkron bir şekilde çalışması sağlanıyor. DİA’da yönetilebilen alanlar içerisinde ürün sunum çeşitlerinden, menü alt ürünlerine, ekstra malzeme tanımlamalarına kadar bir çok özellik Yemeksepeti.com ile birlikte çalışıyor.  Ödeme entegrasyonu sayesinde müşteri ister nakit ister kredi kartı ister havale isterse de yemek kartı ile ödeme gerçekleştiriyor. Ve tüm bu süreçler için sadece DİA arayüzü kullanılıyor.

Bu entegrasyon hem DİA hem de yemeksepeti.com kullanıcılarının işini oldukça kolaylaştıracak, sipariş yönetimini tek bir arayüzde ( DİA’da ) yapabilecek bir çözüm sunmaktadır. DİA Restoran Çözümleri ve Yemeksepeti.com entegrasyonu hakkında daha ayrıntılı bilgi için DİA ile iletişime geçebilirsiniz.

Son Eklenen 5 Haber